پمپ صنعتی

پمپ دنده ای ایران تولید

پمپ دنده ای

شرکت ایران تولید :

گروه صنعتی ایران تولید با بیش از سی سال تجربه علمی در زمینه ساخت پمپ های دنده ای مفتخر است امروز با بهره مندی از دانش فنی، تجهیزات سخت افزاری و ماشین آلات مدرن و تلاش مهندسین و متخصصین خود در خدمت صنایع کشور باشد.\

 

پمپ دنده ای  ایران تولید :

این پمپ ها برای پمپ کردن و جا به جایی مایعاتی که وزن حجمی بالا و فشار کم (زیر 8 بار) دارند می باشد . مایعات پمپ شده باید دارای خاصیت خود روغنکاری و بدون مواد اصطکاکی جامد باشند.

پمپ دنده ای ایران تولید

پمپ دنده ای ایران تولید

طراحی :

دو چرخ دنده (محرک و متحرک) در داخل پوسته می چرخند . در هنگام چرخش دنده ها مایع را از قسمت مکش بین پوسته پمپ و تاج دنده نگه می دارند و با خود به قسمت تخلیه پمپ منتقل می کنند. سپس دنده ها مایع را با فشار به شاخه تخلیه می رانند. محور محرک در بالای محور متحرک قرار دارد و روی محور محرک جای خار کوپلینگ قرار دارد .

 

کاربرد ها :

پمپ های دنده ای برای پمپ کردن سیستم روغنکاری موتور ، سوخت ، نفا ، گاز ، ملاس ، خمیر و دیگر مایعات خود روغنکاری مه در صنعت مورد استفاده گوناگون دارند توصیه می شود.

و همینطور این پمپ ها برای روغنکاری و سیستم های غنک کننده ماشین های مختلف(ماشین ابزار،موتور های احتراقی و غیره) با فشار پایین و موارد دیگر مناسب است.

 

خرید انواع پمپ دنده ای ایران تولید

شما میتوانید انواع محصولات ایران تولید را با بهترین قیمت و 12 ماه ضمانت از شرکت ما(عالیان سهند دور) خریداری کنید.

شما میتوانید برای ثبت سفارش خود با شماره های

02133951566 – 02133114819

تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *