گیربکس صنعتی

کاتالوگ گیربکس سهند

کاتالوگ گیربکس سهند

شرکت سهند دور از سال ۱۳۶۲ با مدیریت دکتر مظفر احمدی و برادر ایشان مهندس ابراهیم احمدی با تولید انواع گیربکس های حلزونی شروع به فعالیت نمود ، در سال ۱۳۶۸موافقت اصولی را از وزارت کار دریافت و در ۱۳۷۸موفق به اخذ گواهینامه ISO9002 گردید . از سال ۱۳۷۶ با راه اندازی واحد تحقیق و توسعه به تولید انواع گیربکس های خاص جهت کارخانجات مختلف کشور پرداخت .

طی سال های ۸۰ و ۸۲ برای نخستین بار در ایران توسط این مجموعه گیربکس هایی به وزن ۵۰ تن جهت شرکت سیمان سلیمانیه عراق تولید و صادر شد .

این مجموعه در سال ۱۳۷۹ با خرید و توسعه شرکت اطلس پمپ سپاهان که تولید انواع قطعات خودرو را انجام میداد و در حال حاضر ۵۰ نوع قطعه خودرو تولید میکند ، تبدیل به شرکت هلدینگی شد که هم اکنون دارای بیش از ۸۰۰ نفر پرسنل و مجموعه ای بالغ بر 41000 متر مربع میباشد .

همچنین این هلدینگ شامل کارخانه سهند ذوب که ریخته گری قطعات مکانیکی به ویژه پوسته انواع گیربکس را انجام و مجهز به کوره تنش گیری برای بهبود خواص مکانیکی ،دستگاه شات بلاست و کوره های ذوب برنز و چدن زمینی است ، شرکت پارس ذوب اسپادانا تولیدکننده سر سیلندر خودرو و نیز کارگاه تولید شمش آلومینیوم جهت ریخته گری قطعات دایکست و دارای کوره های القایی و کارگاهی جهت تولید کاسه نمد میباشد.

امروز سهند دور با پیروی از اصول تولید و کیفیت و با کمک مهندسین مجرب و متخصصین فنی و اجرایی و همچنین با استفاده از نرم افزار های جامع مهندسی موفق به تولید انواع گیربکس های حلزونی ، هلیکال ، مخروطی مارپیچ ، هیپوئیدی، اسپروئیدی از ۰/۱۲ کیلووات تا ۱۵ مگاوات میباشد.

خرید گیربکس های سهند

شما میتوانید انواع گیربکس های سهند را با بهترین قیمت و 12 ماه  ضمانت از شرکت ما (عالیان سهند دور) خریداری کنید.

شما میتوانید برای ثبت سفارش خود با شماره های

02133951566 – 02133114819

تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *