گیربکس صنعتی

گیربکس شریف

گیربکس شریف

گیربکس شریف

شرکت شریف در سال 3131 در شهرک صنعتی دولت آباد – یکی از قطبهای صنعتی مهم کشور – واقع در استان اصفهان
تاسیس گردید. زمینه فعالیت شرکت از بدو تاسیس رفع بخشی از نیاز جامعه صنعتی و ساخت قطعات یدکی کارخانجات و هدف
اصلی شرکت تولید یکی از اساسی ترین اجزای صنعت یعنی گیربکس های صنعتی بوده است که در برنامه واحد تحقیق و طراحی
مهندسی شرکت قرار گرفت و در سال 3131 گیربکس های هلیکال برای اولین بار در کشور توسط این واحد به تولید انبوه رسید
و در ادامه فعالیتهای واحد طراحی و مهندسی و با بررسی نیاز صنایع مختلف در سال 3131 گیربکس های بول-هلیکال طراحی و در
خط تولید قرار گرفت و هم اکنون اولین و تنها تولید ک

نده این نوع گیربکس در کشور می باشد.

گیربکس شریف

گیربکس شریف

گیربکس آویز

F Series
طراحی فشرده و ابعاد کوچک در مقایسه با تیپ های دیگر از مشخصه های بارز گیربکس آویز یا تیپ F شرکت شریف است. الکتروگیربکس آویز راه حل مناسبی برای فضاهای کم و کوچک است. تیپ F درشش اندازه متفاوت و همراه با تجهیزات جانبی متعدد ارائه می شود که دور موتور را در دو و سه مرحله کاهش میدهد. این امر به مصرف کننده این امکان را می دهد تا از آن در هر شرایطی و برای کاربری های مختلف استفاده کند. گیربکس آویز یکی از پرمصرف ترین گیربکسهای صنعتی در انواع سیستم های جابحایی و انتقال مانند نوارهای نقاله است.

گیربکس هلیکال

G Series
گیربکس هلیکال، الکتروگیربکس هلیکال و یا گیربکس شافت مستقیم اولین و پرمصرف ترین محصول شرکت شریف می باشد. گیربکس هلیکال در صنایع مختلف با کاربرد متنوع مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا اقتصادی ترین گزینه برای مصرف کنندگان می باشد. الکتروگیربکس هلیکال بخوبی با سیستم های راه اندازی نرم و اینورترها منطبق بوده و به دو صورت عمودی (با فلنچ) و افقی (بروی پایه) قابل نصب است. سایزهای استاندارد شافت خروجی استفاده راحت این نوع گیربکس در شرایط مختلف و کاربردهای متنوع را تضمین می کند.گستره دور خروجی و توان های الکتروموتور قابل ارائه بر روی هفت تیپ مختلف این نوع گیربکس هر نوع نیاز مشتریان در هر صنعتی و با هر کاربردی را مرتفع خواهد کرد.

گیربکس هلیکال – بول

K Series
گیربکس و الکتروگیربکسهای هلیکال بول برای اولین بار در ایران توسط شرکت شریف در شش تیپ به تولید رسید. از ویژگی های این نوع گیربکس می توان به قابلیت بالای اطمینان در کارایی، استهلاک کمتر و قائم بودن محور خروجی ان اشاره کرد. طراحی منحصر بفرد این نوع الکتروگیربکس بع مصرف کننده این امکان را می دهد که از ان در حالتهای مختلف نصب استفاده کند. گیربکس سری K بخوبی با سیستمهای راه اندازی نرم و اینورترها منطبق بوده و با شافت خروجی های سالید و هالو به همراه لوازم جانبی نظیر بازوی گشتاور، فلنچ خروجی، شرینک دیسک ارائه می شود که استفاده راحت و بهینه از این نوع گیربکس در شرایط مختلف و کاربردهای متنوع را تضمین می کند. همچنین گستره دور خروجی و توان های الکتروموتور قابل ارائه بر روی شش تیپ مختلف این نوع گیربکس هر نوع نیاز مشتریان در هر صنعتی و با هر کاربردی را مرتفع خواهد کرد.

گیربکس محور موازی

H Series
تنومندی و کاربری فراگیر گیربکس های سری H یا گیربکس محور موازی از بارزترین مشخصه های آن می باشند. پوسته گیربکس مستحکم آن با قابلیت نصب در جهت و حالتهای مختلف باعث محبوبیت گیربکس محور موازی در صنایع محتلف شده است. گیربکس سری H شرکت شریف در سه تیپ مختلف ارائه می شود که دور الکتروموتور را در دو، سه و چهار مرحله کاهش می دهند و بازه قابل توجهی از دور و گشتاور خروجی را برای کاربردهای مختلف فراهم می کنند. همچنین با توجه به لوازم جانبی طراحی شده برای این گیربکس نظیر بازوهای آویز، فلنچ و خروجی های اکسترودر از این نوع گیربکس می تواند در موارد خاص و ویژه نیز مورد استفاده قرار گیرد.

شما میتوانید محصولات گیربکس شریف را با بهترین قیمت و 12 ماه  ضمانت از شرکت ما(عالیان سهند دور) خریداری کنید.

شما میتوانید برای ثبت سفارش خود با شماره های

02133951566 – 02133114819

تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *